Соціально–освітня громадська приймальня

Соціально–освітня громадська приймальня

 

sochelppub

 

Відповідно до законодавства України, своєї статутної мети, в інтересах фізичних осіб з числа громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської ядерної катастрофи, а також в інтересах юридичних осіб з числа державних навчальних закладів, державних або комунальних медичних установ, органів місцевого самоврядування обласного, районного, міського та сільського рівнів, Фонд запобігання ефекту ядерної катастрофи відкрив благодійну програму «Соціально–освітня громадська приймальня».

Програма розроблена для соціально–освітньої обізнаності громадян та їхніх громад з питань державних гарантій та благодійності міжнародної спільноти щодо усунення наслідків Чорнобильської ядерної катастрофи, а також загального руху інвестиційних та інших програм на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України.

Фонд веде активні перемовини з міжнародними партнерами, які на умовах благодійності, скориставшись податковими пільгами, мають бажання та можливість прийняти участь в розвитку благодійних програм Фонду. В результаті чого очікуються домовленості щодо отримання в безоплатному порядку на благодійних засадах будівельних матеріалів для будівництва окремо розташованих будівель для розміщення в них соціально–освітніх громадських приймальнь, офісної техніки, меблів, програмного забезпечення для вивчання різноманітних освітніх програм тощо. Постачання та цільове використання гуманітарної допомоги в межах цієї Програми є важливим питанням для територій радіоактивного забруднення.

За умовами цієї Програми працівники соціально–освітньої громадської приймальні мають вести особистий прийом громадян, надавати їм первинні консультації, приймати документи для подальшого їх опрацювання тощо.

Мають вирішуватися конкретизовані різнопланові завдання освітнього характеру, такі як:

 • роз’яснення положень кожної з наявних благодійних програм Фонду, допомога в заповненні заяв на включення до будь–якої з цих програм;
 • навчання або вдосконалення навичок бажаючих, особливо дітей, роботі на комп’ютерній техніці з тим, аби вони могли власноруч виготовляти необхідні їм документи для подальшого використання та підтримувати з Фондом своєчасне електронне спілкування;
 • підготовка волонтерів Фонду, які будуть свідомо та кваліфіковано поширювати серед населення, проживаючого на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської ядерної катастрофи територіях, інформацію про благодійні програми Фонду та об’єктивну необхідність втілення їх в життя, а також про необхідність включення до благодійних програм Фонду як можна більшої кількості громадян заради настання кінцевих результатів за кожною благодійною програмою окремо.

В кінцевому результаті, за дотриманням певних умов відповідних благодійних програм, це принесе користь громадянам, буде суттєво зменшено навантаження на бюджети різного рівня в Державі, про що більш конкретно визначено в інших благодійних програмах.

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської ядерної катастрофи та які проживають на радіоактивно забруднених внаслідок Чорнобильської катастрофи територіях України, керівники юридичних осіб з числа державних навчальних закладів, державних або комунальних медичних установ, голови органів місцевого самоврядування обласного, районного, міського та сільського рівнів, які бажають прийняти участь в програмах Фонду, повинні самостійно звернутися до Фонду.

Участь в програмах Фонду можлива лише для офіційних партнерів Фонду, членів Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля, яке є партнером Фонду в його благодійній діяльності.

 

sochelppub

 

Пропозиція для фізичних осіб

Програма працюватиме для фізичних осіб, членів Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля шляхом створення соціально–освітніх громадських приймальнь обласного значення на території всіх областей України, а на територіях Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької та Черкаської областей, додатково будуть створюватися соціально–освітні громадські приймальні районного, міського, селищного та сільського значення. Фонд приймає від фізичних осіб офіційні письмові заяви на включення їх до цієї Програми.

Для цього громадяни, мешканці конкретного населеного пункту, за допомогою та при участі органів місцевого самоврядування, повинні створити ініціативну групу, провести громадські збори по обранню кандидата на посаду керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Від імені мешканців конкретного населеного пункту, керівник відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля буде контактувати з Фондом та вирішувати усі питання щодо втілення в життя цієї Програми.

Додатково Фонд постійно проводить відповідні консультації з органами місцевого самоврядування, аби вони безпосередньо взяли на себе офіційний письмовий обов’язок сприяти у відкритті на своєї території відокремлених підрозділів Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Через засоби масової інформації та органи місцевого самоврядування, Фонд буде постійно повідомляти про відкриття відокремлених підрозділів Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Інформація для фізичних осіб

Громадяни, які бажають бути включеним до цієї Програми мають бути членами Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля. Для цього необхідно роздрукувати з Інтернет сайту та власноруч заповнити заяву про вступ у Всеукраїнське об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Тільки після прийняття в члени Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля, громадяни набувають право бути включеними до цієї Програми.

Для участі в цій Програмі необхідно надіслати на поштову адресу Фонду копії своїх особистих документів, а саме:

 • роздруковану та заповнену заяву про вступ в Всеукраїнське об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля;
 • оригінал квитанції про сплату членських внесків;
 • роздруковану та заповнену заяву про включення до благодійної програми «Соціально–освітня громадська приймальня»;
 • копію усіх сторінок паспорту громадянина України;
 • копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків;
 • копію посвідчення особи, яка постраждала внаслідок Чорнобильської катастрофи (з вкладкою до посвідчення за її наявністю);
 • нотаріально завірену довіреність, плюс п’ять нотаріально завірених копій з неї.

Для перевірки автентичності персональних документів заявника, його статусу громадянина постраждалого внаслідок Чорнобильської катастрофи, та подальшого здійснення необхідних дій з боку Фонду, заявник повинен надати нотаріально завірену довіреність (плюс п’ять нотаріально завірених копій з неї). Довіреність можна оформити у будь–якого нотаріуса, а для жителів сільської місцевості, довіреність можна оформити в сільраді.

 

sochelppub

 

Пропозиція для юридичних осіб

Програма працюватиме для юридичних осіб, через зареєстрованих на їхніх територіях, за їх підтримкою відокремлених підрозділів Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля шляхом створення соціально–освітніх громадських приймальнь обласного значення на території всіх областей України, а на територіях Київської, Чернігівської, Житомирської, Рівненської, Волинської, Вінницької та Черкаської областей, додатково будуть створюватися соціально–освітні громадські приймальні районного, міського, селищного та сільського значення. Фонд приймає від юридичних осіб офіційні письмові заяви на посаду керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Для поступового та реального втілення цієї Програми в життя, керівництво органів місцевого самоврядування має визначитись стосовно можливого, узгодженого з громадськістю, кандидата на посаду керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля та запропонувати йому призначити його на цю посаду.

 

sochelppub

 

Інформація для юридичних осіб

Для включення до цієї Програми необхідно мати на своїй території відокремлений підрозділ Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля. Для цього необхідно роздрукувати з Інтернет сайту та власноруч заповнити заяву про призначення керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля.

Тільки після офіційної реєстрації відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля, юридичні особи набувають право бути включеним до цієї Програми.

Для участі в цій Програмі необхідно надіслати обов’язково засвідчені печаткою та особистим підписом керівника юридичної особи копій документів, а саме:

 • роздрукована та заповнена заява про призначення керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля;
 • роздрукована та заповнена заява про включення до благодійної програми «Соціально–освітня громадська приймальня»;
 • копія усіх сторінок паспорту громадянина України, кандидата на посаду керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля;
 • копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номеру фізичній особі, платнику податків, кандидата на посаду керівника відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля;
 • копія витягу (виписка) юридичної особи з ЄДРЮОФОП;
 • копія витягу (виписка) юридичної особи з органу статистики.

За допомогою відокремленого підрозділу Всеукраїнського об’єднання ветеранів та інвалідів Чорнобиля, Фонд буде контролювати та супроводжує усю діяльність за своїми благодійними програмами, оскільки існує сувора відповідна звітність перед міжнародними партнерами про цільове використання будь–якої благодійної допомоги.

 

sochelppub

 

Контакти за Програмою

вул. Лаврська, буд. 9, корп. 19, м. Київ, 01015
Тел.: +38 (044) 280 1325; 280 1375
E–mail: post@chernobyl-people.org